Categories
Welcome to Ponentebaby.com

Hakkımızda

Kurulduğumuz 2010 Ocak ayından bu yana Ponente Baby olarak amacımız; farklı olanı sadelik ve şıklıkla birleştirerek, anne ve bebeklere sunmak oldu. Bebeğinize özel olarak, en iyi ve en doğal malzemelerle tasarladığımız koleksiyonlarımızı, Ponente Baby’nin sevgi ve sıcaklığıyla; sizlerle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bebek mobilyalarından uyku setlerine, özel dikim bebek kıyafetlerinden organik battaniyelere, nakışlı tulumlardan isme özel altın yastıklarına kadar bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ürünleri, el emeği göz nuru ile en şık hale getirerek sizlerle paylaşıyoruz.

Bebeğinizle buluştuğunuz o en değerli anda, Ponente Baby olarak şık bebek şekerlemeleri, çikolata sepetleri, şeker ve ikram masası, anne-bebek yatağı süsleme, size özel tasarlanan kapı süsleri ile doğum odanızı daha da özel hale getirmek için yanınızdayız.

Dilerseniz doğum yapan sevdiklerinize Ponente Baby şıklığında hazırlanmış bebek bezi pastalarından, hediye sepetlerinden veya çiçek aranjmanlarından da armağan edebilirsiniz. Doğum günü, diş buğdayı, mevlüt, vaftiz gibi bebeğinizin özel günlerinin organizasyonlarını ve sizin ya da hamile arkadaşlarınızın baby shower'larını da sizin için hazırlayabiliriz.

2011 yılı itibariyle Mata Mobilya kalitesi ve tasarımlarıyla hazırlanmış bebek odaları da Ponente Baby’de. Bebek beşiklerinden, bebek yataklarına, alt açma ünitesinden bebek gardrobu ve raflarına, duvar kağıtlarından, halılara, oda aydınlatmalarına kadar bebeğinizin oda dekorasyonu ile ilgili her şey için sizleri yenilenen mağazamıza bekliyoruz.